Huckleberry Lodge With Hot Tub

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze 1-slaapkamer Huckleberry Lodge With Hot Tub York biedt plaats aan maximaal 6 gasten en is gelegen binnen slechts 13 minuten lopen van natuurgebieden zoals Allerthorpe Lakeland Park. Deze 80 m² grote villa heeft een bubbelbad en bevindt zich op 3 km afstand van de Kerk van Alle Heiligen.

    Dit vakantiehuis ligt op 10 minuten rijden van het graf van Dick Turpin en de Burnby Hall Gardens is binnen 15 minuten rijden verderop gesitueerd.

    Het gezellige vakantiehuis kijkt uit over het meer en verwelkomt zijn gasten.

    Deze 2-badkamer villa beschikt over een complete keuken en biedt u ook een koelkast. Huckleberry Lodge With Hot Tub bevindt zich op 20 km afstand van treinstation York en op een klein stukje lopen van busstation Allerthorpe Main Road.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00

    Kameropties bij Huckleberry Lodge With Hot Tub York

    Het gezellige vakantiehuis kijkt uit over het meer en verwelkomt zijn gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto Huckleberry Lodge With Hot Tub York Buitenkant foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Huckleberry Lodge With Hot Tub York

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Huckleberry Lodge With Hot Tub York

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Huckleberry Lodge With Hot Tub een keuken?
      Ja, in Huckleberry Lodge With Hot Tub is een keuken beschikbaar.
    • Is Huckleberry Lodge With Hot Tub huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Huckleberry Lodge With Hot Tub.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van deze villa?
      Gasten van deze villa kunnen onder andere het Kanaal van Pocklington (3 km), de Burnby Gardens & Museums 3,1) en de Millington Woods 3,2) verkennen.
    • Biedt Huckleberry Lodge With Hot Tub spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Huckleberry Lodge With Hot Tub verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huckleberry Lodge With Hot Tub York